O Firmie

Historia

Przedsiębiorstwo Remontu Samochodów WUZETMOT powstało w 1991 roku w wyniku przekształceń Wojskowych Zakładów Motoryzacyjnych nr 4 we Wrocławiu.

Firma przez pierwszych 6 lat swojej działalności zajmowała część budynków przy ul. Hallera we Wrocławiu by w 1997 przenieś się z centrum Wrocławia do wyremontowanych i przebudowanych budynków byłej odlewni żeliwa w Kątach Wrocławskich. Już w 1998 WUZETMOT zdobyło nagrodę Firma Roku Gminy Kąty Wrocławskie.

W 2015 roku w oparciu o potencjał i doświadczenie Przedsiębiorstwa Remontu Samochodów WUZETMOT została powołana spółka pn. Przedsiębiorstwo Remontu Sprzętu Wuzetmot Sp. z o.o. Sp.K., która przejęła wszystkie zadania i rozpoczęła przygotowania do nowych wyzwań.

W 2017 roku, oprócz produkcji specjalnej realizowanej na rzecz Instytucji Ministerstwa Obrony Narodowej, Spółka PRS WUZETMOT podpisała umowę i została Autoryzowanym Dealerem i Serwisem Ciągników marki MTZ Belarus na terenie województwa dolnośląskiego i gmin ościennych, tworząc przy tym dział AGRO.

 

Zakres działania

Firma Wuzetmot przez lata była i jest kojarzona z remontów głównych i modernizacyjnych pojazdów i sprzętu specjalistycznego Sił Zbrojnych, Państwowej Straży Pożarnej, Ochotniczej Straży Pożarnej, Zakładów Komunalnych i Kopalń.

PRS Wuzetmot posiada uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego w zakresie urządzeń dźwigowych. Dodatkowo od przeszło 10 lat posiada wdrożony system ISO.

Zajmujemy się autoryzowaną sprzedażą i serwisem ciągników MTZ Belarus na terenie całego województwa dolnośląskiego.

 

Serdecznie zapraszam do korzystania z Naszych usług.

Prezes
mgr inż. Arkadiusz KOWALSKI

Zainteresowany ?

Zadzwoń - 720 885 883